Thomas Sidney Cooper oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

THOMAS SIDNEY COOPER (1803-1902), tillskriven, "Milking time in the meadows", osignerad, olja på duk, 46x60 cm

Duklagningar, dukskada, krackelyr

302854

2015-03-31