Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
THOMAS SIDNEY COOPER (1803-1902), tillskriven, "Milking time in the meadows", osignerad, olja på duk, 46x60 cm
Duklagningar, dukskada, krackelyr
302854
2015-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här