Gustav Rudberg

Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Hvenskuta i hamn", signerad Rudberg, olja på duk, 58x80 cm

302861

2015-03-31