Soffbord / bänk

Soffbord / bänk
Soffbord / bänk
Soffbord / bänk
Soffbord / bänk
Soffbord / bänk
Soffbord / bänk
Soffbord / bänk
Soffbord / bänk
Soffbord / bänk
Soffbord / bänk
Soffbord / bänk
Soffbord / bänk

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SOFFBORD / BÄNK, Danmark, 1950-tal, skivor i teak och bok, lister i mässing, ben i svartlackerad metall, höjd 39, 248 x 45,5 cm

Slitage

302862

2015-04-13