Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SOFFBORD / BÄNK, Danmark, 1950-tal, skivor i teak och bok, lister i mässing, ben i svartlackerad metall, höjd 39, 248 x 45,5 cm
Slitage
302862
2015-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här