Wilhelm von Gegerfelt

Wilhelm von Gegerfelt
Wilhelm von Gegerfelt
Wilhelm von Gegerfelt
Wilhelm von Gegerfelt

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELT (1844-1920): Vinterlandskap med gård i aftonstämning,
signerad W v Gegerfelt, olja på duk, 60x95 cm

302896

2015-04-01