Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
WILHELM VON GEGERFELT (1844-1920): Vinterlandskap med gård i aftonstämning,
signerad W v Gegerfelt, olja på duk, 60x95 cm
302896
2015-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här