Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LUDWIG WILDING (1927-2010): Optisk komposition, mixed media, signerad och daterad 1972 à tergo, 65/100, ca 49,5 x 49,5 cm
Ram med fläckar
302900
2015-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här