Ludwig Wilding

Ludwig Wilding
Ludwig Wilding
Ludwig Wilding
Ludwig Wilding

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LUDWIG WILDING (1927-2010): Optisk komposition, mixed media, signerad och daterad 1972 à tergo, 65/100, ca 49,5 x 49,5 cm

Ram med fläckar

302900

2015-04-01