Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOAN MIRO (1893-1983): (2), Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 363 resp 365, 37x27 cm
302902
2015-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här