Bengt Landin

Bengt Landin
Bengt Landin

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT LANDIN (född 1933): "Katt och råtta", signerad och daterad Bengt Landin 1974, 4/260, färglitografi, 47x41 cm

302904

2015-03-31