OsKar Bergman

OsKar Bergman
OsKar Bergman

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Stockholmsmotiv mot Söder, signerad, 223/350, färglitografi, 31x43 cm

302921

2015-03-31