Eric Hallström olja

Eric Hallström olja
Eric Hallström olja
Eric Hallström olja
Eric Hallström olja

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): "Gammal lappkvinna", signerad och daterad Eric Hallström 1943, olja på pannå

302923

2015-04-01