Tyko Landberg oljemålning

Tyko Landberg oljemålning
Tyko Landberg oljemålning
Tyko Landberg oljemålning
Tyko Landberg oljemålning
Tyko Landberg oljemålning
Tyko Landberg oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TYKO LANDBERG (1800/1900-tal), herrgårdspark i solnedgång, signerad T Landberg, olja på duk, 100x130 cm

Dukhål och ytskador

302929

2015-04-01