Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
ÄGGHÖNA, 1900-talets första hälft, bemålad i polykroma färger, numrerad i godset 4774, längd 20 cm
Smärre krackeleringar
302939
2015-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här