Sixten Lundbohm

Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): "Apollontemplet: Korint 1964-1975", monogramsignerad, daterad à tergo 1964-75, olja på duk, 69x80 cm

302944

2015-04-07