Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FERDINAND BOBERG (1860-1946), "Slottet Pirrefonds (Frankrike)", signerad Ferdinand Boberg okt. 1889, etsning, bildmått ca 47x35 cm, oramad
Uppklistrad på pappannå, gulnader
302951
2015-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här