Ferdinand Boberg etsning

Ferdinand Boberg etsning
Ferdinand Boberg etsning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FERDINAND BOBERG (1860-1946), "Slottet Pirrefonds (Frankrike)", signerad Ferdinand Boberg okt. 1889, etsning, bildmått ca 47x35 cm, oramad

Uppklistrad på pappannå, gulnader

302951

2015-04-07