Esaias Thorén oljemålning

Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981):Geometrisk komposition, signerad E. Thorén, olja på pannå, 24,5x38,5 cm

Färgbortfall, retuscher

302971

2015-04-03