Matservis Gustavsberg Vardag

Matservis Gustavsberg  Vardag
Matservis Gustavsberg  Vardag
Matservis Gustavsberg  Vardag
Matservis Gustavsberg  Vardag
Matservis Gustavsberg  Vardag
Matservis Gustavsberg  Vardag

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSERVIS, 72 dlr, keramik, Gustavsberg, "Vardag", bestående av: 21 tallrikar, 28 assietter, 13 skålar, 5+1+1+1 uppläggningsskålar, 2 karrotter,

Krackeleringar i glasyren, kan förekomma enstaka nagg

302979

2015-04-01