Klubbat för:
2 200 SEK
2 500 SEK
PRYDNADSÄGG, porslin, 1900-talets första hälft, meissenliknande märke, delvis handmålat och förgyllt, invändigt förgyllt, på ställning, höjd ca 14, längd ca 20 cm
302986
2015-04-01