Oskar Bergman

Oskar Bergman
Oskar Bergman
Oskar Bergman
Oskar Bergman
Oskar Bergman
Oskar Bergman

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): "Vårbjörkar", signerad Oscar Bergman, akvarell med täckvitt , 25x17 cm

303008

2015-04-01