Fåtöljer Yngve Ekström

Fåtöljer Yngve Ekström
Fåtöljer Yngve Ekström
Fåtöljer Yngve Ekström
Fåtöljer Yngve Ekström
Fåtöljer Yngve Ekström
Fåtöljer Yngve Ekström
Fåtöljer Yngve Ekström
Fåtöljer Yngve Ekström
Fåtöljer Yngve Ekström
Fåtöljer Yngve Ekström

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM (1913-1988), 1 par, "Kurva", 1900-talets mitt, teak, vitt fårskinn

Bruksslitage, senare klädsel

303010

2015-04-01