Skärp orientaliskt silver

Skärp orientaliskt silver
Skärp orientaliskt silver
Skärp orientaliskt silver
Skärp orientaliskt silver
Skärp orientaliskt silver
Skärp orientaliskt silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÄRP, silver, med stenar, 1900-talets första hälft, orientaliskt, längd ca 80 cm, total vikt ca 265 g

Bruksslitage

303034

2015-04-01