Fat Kina 1800-tal Qing
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FAT på fot, porslin, Kina, 1800-tal, polykrom dekor med motiv av tuppar i blommande landskap, brätte bär spår av förgyllning, höjd ca 5,5, diameter ca 20 cm
Kuntoraportti
Dekorslitage
303080
Päivämäärä:
2015-04-02