Klubbat för:
9 800 SEK
Schätzwert
7 000 SEK
Beschreibung
PETER HÖIJER, ljusstakar, 4 st, gustavianskta, tenn, stämplade PH (Peter Höijer), Örebro (1796-1819) höjd ca 22 cm
Zustandsbeschreibung
Lagningar och slitage, en saknar ljusmanschett
303087
2015-04-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner