Peter Höijer tennljusstakar

Peter Höijer tennljusstakar
Peter Höijer tennljusstakar
Peter Höijer tennljusstakar
Peter Höijer tennljusstakar
Peter Höijer tennljusstakar
Peter Höijer tennljusstakar
Peter Höijer tennljusstakar
Peter Höijer tennljusstakar
Peter Höijer tennljusstakar
Peter Höijer tennljusstakar
Peter Höijer tennljusstakar
Peter Höijer tennljusstakar

Klubbat för:

9 800 SEK

Schätzwert

7 000 SEK

Beschreibung

PETER HÖIJER, ljusstakar, 4 st, gustavianskta, tenn, stämplade PH (Peter Höijer), Örebro (1796-1819) höjd ca 22 cm

Zustandsbeschreibung

Lagningar och slitage, en saknar ljusmanschett

303087

2015-04-03