Severin Nilson oljemålning

Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NILSON, Severin (1846-1918): Flicka som skalar rotsaker, signerad Severin Nilson, olja på pannå, 48x36 cm

303094

2015-04-16