Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK HEDBERG (1868-1959): Fors i skymning, signerad Erik Hedberg, olja på duk, ca 38 x 45 cm
Krackeleringar, lagning
303108
2015-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här