Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ERIK HEDBERG (1868-1959): Fors i skymning, signerad Erik Hedberg, olja på duk, ca 38 x 45 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar, lagning
303108
2015-04-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner