Nils Emil Lundström vas
2015-04-03
303109
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
NILS EMIL LUNDSTRÖM, vas, Rörstrand 1900-talets början, märkt Rörstrand NL samt 19.B M.P, höjd 16,5 cm
Mynningsnagg