Nils Emil Lundström vas

Nils Emil Lundström vas
Nils Emil Lundström vas
Nils Emil Lundström vas
Nils Emil Lundström vas
Nils Emil Lundström vas
Nils Emil Lundström vas
Nils Emil Lundström vas
Nils Emil Lundström vas
Nils Emil Lundström vas
Nils Emil Lundström vas

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 800 SEK

NILS EMIL LUNDSTRÖM, vas, Rörstrand 1900-talets början, märkt Rörstrand NL samt 19.B M.P, höjd 16,5 cm

Mynningsnagg

303109

2015-04-03