Viktor de Ruyter oljemålning

Viktor de Ruyter oljemålning
Viktor de Ruyter oljemålning
Viktor de Ruyter oljemålning
Viktor de Ruyter oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKTOR DE RUYTER (1870-?): Motiv från Gasse, signerad V de Ruyter, olja på pannå, ca 45 x 31 cm

Smärre färgbo

303115

2015-04-02