Gideon Börje
2015-04-02
303120
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GIDEON BÖRJE (1891-1965): Hemavan, signerad G Börje, akvarell, 22 x 29 cm
Hörnlagning