Bertil Wahlberg oljemålning
2015-04-10
303139
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Landskap med bebyggelse, signerad Wahlberg, olja på pannå, 32x98 cm