Christen Dalsgaard oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHRISTEN DALSGAARD (Danmark, 1824-1907): Interiör, förstudie till "Besög hos Landsby Kunstneren" signerad och daterad CD Novbr 1953, olja på duk, 37x26 cm

303153

2015-04-04