Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHRISTEN DALSGAARD (Danmark, 1824-1907): Interiör, förstudie till "Besög hos Landsby Kunstneren" signerad och daterad CD Novbr 1953, olja på duk, 37x26 cm
303153
2015-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här