Georg von Rosen akvarell

Georg von Rosen akvarell
Georg von Rosen akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG VON ROSEN (1843-1923): "Klippstudie från Södra bergen, Stockholm", monogramsignerad och daterad -07, akvarell, 23 x 31 cm

303154

2015-04-02