Stig Jonzon oljemålning

Stig Jonzon oljemålning
Stig Jonzon oljemålning
Stig Jonzon oljemålning
Stig Jonzon oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG JONZON (1913-1987): "Kolmätargränd sedd från Västerlånggatan", signerad och daterad Stig Jonzon 1944, olja på pannå, 65 x 54 cm

303155

2015-04-02