Bengt Elde oljemålning
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BENGT ELDE (1939-2015), figurkomposition med hästar och fabeldjur, signerad och daterad Be Elde, olja på pannå, 44 x 64 cm
Kuntoraportti
303178
Päivämäärä:
2015-04-02