Bengt Elde oljemålning

Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BENGT ELDE (1939-2015), figurkomposition med hästar och fabeldjur, signerad och daterad Be Elde, olja på pannå, 44 x 64 cm

Kuntoraportti

303178

Päivämäärä:

2015-04-02