Olle Olsson Hagalund färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72), flicka med fruktkorg, signerad Olle Olsson Hagalund, 96/360, färglitografi, 65 x 43 cm

Gulnad

303188

2015-04-02