Fällbord nyrokoko

Fällbord nyrokoko
Fällbord nyrokoko
Fällbord nyrokoko
Fällbord nyrokoko
Fällbord nyrokoko
Fällbord nyrokoko
Fällbord nyrokoko
Fällbord nyrokoko

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÄLLBORD, nyrokoko, 1800-talets senare del, orientaliserande lackdekor, höjd 74 cm, diameter 58 cm

Skador: Slitage och skador

303191

2015-04-16