Per Jobs träskulptur

Per Jobs träskulptur
Per Jobs träskulptur
Per Jobs träskulptur
Per Jobs träskulptur
Per Jobs träskulptur
Per Jobs träskulptur
Per Jobs träskulptur
Per Jobs träskulptur

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

PER JOBS, gubbe med käpp, träskuren figurin, delvis bemålad, signerad och daterad Per Jobs Leksand 1946, höjd ca 26 cm

Sprickor

303205

2015-04-02