Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
PER JOBS, gubbe med käpp, träskuren figurin, delvis bemålad, signerad och daterad Per Jobs Leksand 1946, höjd ca 26 cm
Sprickor
303205
2015-04-02