Vaser däribland Vicke Lindstrand för Kosta

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

VASER, glas, varav en Vicke Lindstrand, märkt Kosta 46451 Lindstrand, polykrom dekor, mindre vasen otydligt signerad

Repor

303208

2015-04-02