Bengt Fransson Stockholm

Bengt Fransson Stockholm
Bengt Fransson Stockholm
Bengt Fransson Stockholm
Bengt Fransson Stockholm
Bengt Fransson Stockholm
Bengt Fransson Stockholm

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BENGT FRANSSON (född 1935): Stockholms, Vy mot Dramaten, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 33 x 41 cm

303228

2015-04-02