Wasilenco Stockholm

Wasilenco Stockholm
Wasilenco Stockholm
Wasilenco Stockholm
Wasilenco Stockholm

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WASILENCO (1900-tal), Stortorget, Stockholm, signerad och daterad 1992, akvarell, 27 x 19 cm

303238

2015-04-02