Väggur 1700-tal

Väggur 1700-tal
Väggur 1700-tal
Väggur 1700-tal
Väggur 1700-tal
Väggur 1700-tal
Väggur 1700-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGUR, 1700-talets slut, brons, dekor med pinjekottar, spår av förgyllning, längd 31,5 cm

Senare batteridrivet urverk

303243

2015-04-02