Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGUR, 1700-talets slut, brons, dekor med pinjekottar, spår av förgyllning, längd 31,5 cm
Senare batteridrivet urverk
303243
2015-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här