Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HENRY UNGER (född 1944): Komposition, signerad H Unger, 31/60, färgetsning, 59x96 cm, bladstorlek 74x120 cm, blindstämplar: Henry Unger, Il Signo Stamperia d´Arte
303247
2015-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här