Henry Unger färgetsning

Henry Unger färgetsning
Henry Unger färgetsning
Henry Unger färgetsning
Henry Unger färgetsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRY UNGER (född 1944): Komposition, signerad H Unger, 31/60, färgetsning, 59x96 cm, bladstorlek 74x120 cm, blindstämplar: Henry Unger, Il Signo Stamperia d´Arte

303247

2015-04-05