Lennat Jirlow

Lennat Jirlow
Lennat Jirlow

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Violinisten", signerad L Jirlow, färglitografi, 121/310, Mourlotstämpel, 38x46 cm

303250

2015-04-02