Lennart Rodhe

Lennart Rodhe
Lennart Rodhe

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, monogramsignerad i trycket samt signerad och daterad 1972, färglitografi, 273/360, bladmått 44x53 cm

303251

2015-04-02