Klubbat för:
31 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OSKAR BERGMAN (1879-1963), Landskapsmotiv med björkar, signerad och daterad Oskar Bergman 1945, akvarell med täckvitt på papper, 34x47
303252
2015-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här