Oskar Bergman akvarell

Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963), Landskapsmotiv med björkar, signerad och daterad Oskar Bergman 1945, akvarell med täckvitt på papper, 34x47

303252

2015-04-03