Pentti Veroma Motiv från Åbo

Pentti Veroma Motiv från Åbo
Pentti Veroma Motiv från Åbo
Pentti Veroma Motiv från Åbo
Pentti Veroma Motiv från Åbo
Pentti Veroma Motiv från Åbo
Pentti Veroma Motiv från Åbo

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PENTTI VEROMA (Finland, 1903-1979): Hamnmotiv från Åbo med Aura å samt Sockerstrand, signerad P. Veroma, olja på duk 39x50 cm

303256

2015-04-02