Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
PRINS EUGEN (1865-1947): Skärgårdsvy signerad Eugen, olja på duk, 54x74 cm
Med dedikation
303257
2015-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här