Prins Eugen oljemålning

Prins Eugen oljemålning
Prins Eugen oljemålning
Prins Eugen oljemålning
Prins Eugen oljemålning
Prins Eugen oljemålning
Prins Eugen oljemålning

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PRINS EUGEN (1865-1947): Skärgårdsvy signerad Eugen, olja på duk, 54x74 cm

Med dedikation

303257

2015-04-03