Sven X.et Erixson

Sven X.et Erixson
Sven X.et Erixson

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN (x:et) ERIXSON (1899-1970): "Segelbåten" signerad Sven Erixon, 32/200 färglitografi, ca 21x26 cm

303259

2015-04-02