Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ZOLTÁN MÁRIA FLÓRA (Ungern, född 1937): "Fekvä", signerad och daterad -85, olja på pannå, 92x125 cm
Pannåspricka
303260
2015-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här