Zoltán Mária Flóra olja

Zoltán Mária Flóra olja
Zoltán Mária Flóra olja
Zoltán Mária Flóra olja
Zoltán Mária Flóra olja
Zoltán Mária Flóra olja
Zoltán Mária Flóra olja

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ZOLTÁN MÁRIA FLÓRA (Ungern, född 1937): "Fekvä", signerad och daterad -85, olja på pannå, 92x125 cm

Pannåspricka

303260

2015-04-05