John-Erik Franzén

John-Erik Franzén
John-Erik Franzén

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942), "Hells Angels of California", monogramsignerad och daterad JEF 1990, numrerad 108/360, färglitografi, ca 41X53 cm

303266

2015-04-02